Život v obci

 

1.6.2017  Kácení Máje


VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ, ve čtvrtek dne 1. června 2017 v 16 hod, se na dětském hřišti uskuteční KÁCENÍ MÁJE spojené s pečením makrel a opékáním špekáčků. Makrely bude opékat místní
specialistka Dagmar, špekáčky budou pro děti zdarma.

Dne 30.4.2017 proběhlo v naší obci stavění tradiční májky za vydatné pomoci našich spoluobčanů, převážně z mužského spektra. Odměnou byl chutný Drásalouv guláš a bohaté občarstvení.

25.3.2017 proběhl v součinnosti KMČ Nedvězí, TOM Tuři, mysliveckého sdružení Blata a občanů Nedvězí úklid koryta říčky Romzy, biocentra a prostor háječku.

dětský den

07.03.2017

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Nedvězské slavnosti se staly již tradiční společenskou akcí občanů Nedvězí, která se koná vždy na počátku měsíce června.